Napsal Mgr. Iva Hefnerová - ředitelka školy

3boj žáků 1. stupně

V úterý 16.května se na hřišti ZŠ a MŠ U Lesa konalo poslední sportovní klání základních škol pro žáky prvního stupně. Jednalo se o atletický trojboj. Děti musely zvládnout sprint na 50 metrů, hod míčkem a skok do dálky. Z naší školy se soutěžit vydalo celkem 31 žáků od první do páté třídy. Úspěšní byli hlavně prvňáci, kteří svou kategorii vyhráli a mezi jednotlivci byl Martin Vorel první z chlapců a Laura Schnellerová druhá mezi děvčaty, ještě Kuba Mazač skončil druhý mezi druháky. Další žáci se už sice na stupně vítězů nedostali, ale výkony předváděli výborné.

Naši závodníci: 1. ročník: Mitašik, Mazač, Kornalík, Nováková, Szkorupová, Wawryková. 3. ročník: Strakoš, Trmač, Gerlašinský, Kwiczalová, Halouzková, Kurková, Imrichová. 4. ročník: Fojt, Novák, Jarčok, Čížková, Janovská, Szturcová. 5. ročník: Vagunda, Witosz, Pastornický, Janová, Kromerová, Šugárová.