Archiv

Podporuje nás Nadace OKD

Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

DSC 0925Nadace OKD se rozhodla podpořit sport na naší škole. Ač nejsme vyloženě sportovní škola, tak naši žáci dosahují velmi dobrých sportovních výsledků. Stále ale se sportu věnuje (myšleno rekreačně) méně dětí než bychom si přáli. I proto se rozhodla Nadace OKD podpořit nás a přispěla nám financemi na nákup sportovních pomůcek do školy. Počátkem září jsme uspořádali sportovní klání mezi žáky naší školy a škol Majakovského, Dělnická a Dr. Olszaka. Žáci si zasoutěžili ve fotbale, košíkové, florbale a kin-ballu. A ti co se nevešli do soupisky aspoň mohutně povzbuzovali. Prohlédněte si fotografie z utkání.

Jan Czyž

ozio_gallery_lightgallery