Denní sledování počasí a kamer na Bukovci se 2. 3. proměnilo v praktickou výuku na svahu. Vydaly se děti ze tříd 5. A a 4. A v počtu celkem 16. Jsou mezi nimi jak zkušení lyžaři, tak úplní začátečníci, kteří v pondělí měly lyžáky poprvé obuté.
Po příjezdu nám bylo oznámeno: "Sníh vydrží do konce týdne" a naše obavy o zkrácené variantě se rozplynuly. Navíc nám přeje také počasí. Sluníčko svítí, jak můžete vidět na fotkách, a děti tak mohly vyměnit zimní bundy za tričko a lehkou mikinu.
Po prvotním rozřazování do skupin, již druhý den někteří putovali do skupiny zkušenějších lyžařů.
Držte nám pěsti. Někteří stále překonávají určité obavy. Jsou podporování ze všech stran.
Věřím, že v pátek nám bude smutno z konce kurzu.
Prohlédnout galerii: Lyžařský kurz