Městské kolo recitační soutěže

Napsal Mgr. Jan Czyž - učitel

V pátek 6. března se v Juventusu konalo městské kolo recitační soutěže, do něj se od nás ze Školské probojovali ti nejlepší ze školního kola. Všichni vystoupili s velkou odvahou, krásným a osobitým přednesem, své vystoupení si pečlivě připravili.
Přestože podali skvělé výkony, porotě se tentokrát o něco více zalíbili soutěžící z jiných škol. Velkou radost nám udělali Domča a Deny, kteří za svůj krásný přednes ve velmi silné konkurenci získali čestná uznání.
Pro nás jsou však vítězi všichni naši recitátoři, Domča, Barča, Rozárka, Deny, Honza, Tobík a Hugo. Zaslouží si velkou pochvalu za odvahu vystoupit před publikem i porotou a za vzornou reprezentaci naší školy.

Radka Kapolková

Prohlédnout galerii: Městské kolo recitační soutěže