Archiv

Listopad ve znamení sportu

Hodnocení uživatelů: 1 / 5

Aktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

DSC 1024První polovina měsíce listopadu byla bohatá na školní sportovní soutěže. Naši žáci vyrazili soupeřit z ostatními školami celkem pětkrát. Jako první odehrály turnaj ve florbale starší děvčata, a to 2.11. na ZŠ a MŠ Borovského. Předváděly slušné výkony, ale po několika smolných porážkách skončili s jedinou výhrou na pátém místě. Hned pár dní poté 4.11. začala stejná soutěž chlapců úvodním kolem. V hale petrovické školy si kluci bez prohry vybojovali postup do finále, které bylo naplánováno na 10.listopadu.

Tam už porážky přišly, od škol Dělnická a Petrovice. Naše družstvo tak obsadilo výborné třetí místo! V pondělí 14.11. se odehrál na ZŠ a MŠ Majakovského turnaj ve vybíjené páťáků. Dětem se dařilo střídavě, něco prohráli něco vyhráli, v rozhodujícím zápase o třetí místo nakonec prohráli o jediný bod a zůstali na nepopulárním čtvrtém místě.

Další den, v úterý 15.11 odešli chlapci ze šestých a sedmých tříd soutěžit také na florbal, velká střelecká nemohoucnost a pouhý jeden gól nemohl stačit na nic jiného, než poslední místo, snad se do příštích let zlepšíme!

Jan Czyž

DSC 0995DSC 1006DSC 1014DSC 1027DSC 1033