Tajný výlet

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení

Pátek 2. června prožili žáci druhého stupně netradiční výukou mimo školu. Konal se „Tajný výlet“, kterým jsme oslavili také Den dětí. Všechny třídy druhého stupně vyjely na utajené místo, kterým se nakonec stala chata Hrádek v Beskydech. Cesta vlakem proběhla hladce a počasí bylo jako na objednávku nádherné.

V průběhu celého dopoledne žáci zároveň pracovali ve skupinkách na úkolech z pracovních listů. Motivací byl především zisk důležitých bodů do celoroční soutěže tříd. Na rozvrhu byl český jazyk (mj. složit báseň na daná slova), anglický jazyk (anglický popis přírody), matematika (výpočet ujetých a ušlých metrů), dějepis (historie Těšínského Slezska), přírodopis a zeměpis (znalosti o Beskydech) a tělocvik, který byl obsažen v samotném výstupu na cílový kopec.

Perfektní počasí a spokojenost všech žáků a učitelů druhého stupně, přispěli ke zdaru celého Tajného výletu. Body, které se započítávají do celoroční soutěže tříd, tentokrát nejsou to hlavní. Bodovali všichni, kteří se snažili a prožili příjemný školní dne.

Luděk Wala

Fotogalerie:

ozio_gallery_lightgallery