Školní rok 2023/2024

Červen 2024

04. 06. Sportovní den pro děti a (pra)rodiče, 15:00 - 19:00

14. 06. kino Centrum - Ella a černý jaguár

20. 06. Všude žijí lidé - zajímavosti, pohádky, písně, vlajky, jídla

21. 06. Paralympiáda - sportovní odpoledne

25. 06. Honba za pokladem - hledání ukrytého pokladu s plněním různých úkolů

27. 06. Piknik ve školní družině - rozloučení se školním rokem 2023/2024

Květen 2024

02. 05. Den bláznivých účesů a oblečení - celodružinová akce

17. 05. Naše město - soutěže, pověsti, zajímavosti

24. 05. Za zvířátky do parku - návštěva zvířecího koutku v parku, společná akce s rodiči 14:30 - 16:00

28. 05. Rekordiáda - hravé odpoledne ke Světovému dni her

30. 05. Mauglí - výlet - Mauglího labyrint, Mauglího stezka a ranč v Bohumíně, 13:00 - 16:00

Duben 2024

12. 04. Vesmírná Odysea - celodružinová akce

19. 04. Čistá planeta - celodružinová akce

25. 04. Bezpečnost křížem krážem - Bezpečnost v on line světě - interaktivní akce

26. 04. POZOR! Dopravní sportovní odpoledne

30. 04. Diskotéka strašidel

Březen 2024

06. 03. RKK - návštěva knihovny

08. 03. Kniha brána moudrosti - celodružinová akce

14. 03. Logikus - celodružinová soutěž

20. 03. Velikonoční dílny a jarmark v budově školy, Kaleidoskop III. - výstava prací v budově školy

21. 03. Míčový turnaj

22. 03. Pohádkový příběh - film kino Centrum 13:00 -15:30

27. 03. Komenský v družině

Únor 2024

Kaleidoskopi II. - Česká zima - výstava prací ve foaye budovy základní školy

01. 02. Rybí dům - návštěva stálé expozice výstavy sladkovodních ryb Chotěbuz 14:45 - 15:30

02. 02. pololetní prázdniny - provoz ŠD není

05. 02. - 09. 02. jarní prázdniny - provoz ŠD není

16. 02. Hudba v nás - zpěv, tanec

23. 02. Karnevalové veselí - soutěže, diskotéka

Leden 2024

05.01. Tři mudrci z východu, celodružinová soutěž 14.00 - 15.00

12. 01. Lovec - celodružinová vědomostní soutěž

19. 01. Popcorn - celodružinová hra, soutěže

25. 01. Sportovní odpoledne

Kaleidoskopi II. - Česká zima - výstava prací ve foaye budovy základní školy

Prosinec 2023

05. 12. Mikulášská jízda - hry, soutěže, tanec 14.00 - 15.00

07. 12. Vánoční jarmark 17.00 - 19.00

15. 12. Tlapkova patrola - film kino Centrum 13.00 - 15.45

21. 12. Zvyky a tradice Vánoc 14.00 - 15.00

Listopad 2023

02. 11. Dušičky - celodružinová hra 14:00 - 15:00

08. 11. Martinova stezka - celodružinová pátrací hra 14:00 - 15:00

15. 11. Chvilka poezie - soutěž o nejlepšího recitátora školní družiny 14:00 - 15:00

24. 11. Ve víru tance 14:00 - 15:00 taneční soutěž

Říjen 2023

10.10. přírodovědná stanice I. oddělení p. Golasowská 13:00 - 15:15

12.10. Zvířata v pohybu celodružinová sportovní akce 14:00 - 15:00

19.10. přírodovědná stanice III. oddělení p. Poledníková 13:00 - 15:15

20.10. Orientace v lese vlastností a pocitů celodružinová hra 14:00 - 15:00

31.10. Strašidla ve školní družině Halloweenská diskotéka + soutěže + ochutnávka 14:00 - 15:00

Září 2023

15. 09. Kamarádi, start! - sportovní odpoledne 14:00 - 15:00

27. 09. Přijďte mezi nás - společné odpoledne s rodiči 16:30 - 18:00


Kategorie: